Žygyje link milijono rezultatyviai susigrūmė J.Elmore'as ir „Lietkabelio“ naujokas

Prieš 1 metus 80

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) tęsiasi žymusis „The Basketball Tournament“, kuriame iš profesionalų ir mėgėjų sudarytos komandos varžosi dėl daugiau nei milijono JAV dolerių prizo.

Antrojo etapo peržengti nepavyko „Herd That“ komandai, kuri 79:89 (15:15, 19:26, 20:29, 25:19) nusileido „Best Virginia“ ekipai.

Pralaimėjusiųjų gretose žibėjo Šiaulių „Šiauliai-7bet“ marškinėlius vilkėjęs Jonathanas Elmore‘as, atlikęs dvigubą dublį.

JON ELMORE WITH THE CRAZIEST ASSIST OF TBT 2022 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 pic.twitter.com/UzTyY9Y2eA

— TBT (@thetournament) July 27, 2022

Amerikietis per 34 minutes pelnė 16 taškų (1/3 dvitaškių, 4/13 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Jo brolis Otas Elmore'as pasižymėjo tuo, kad nepakilęs nuo suolo vis tiek į protokolą įsirašė technine pražanga.

Rungtynės neapsiėjo ir be nesmagių incidentų – dėl užgauliojimo rungtynes turėjo palikti brolių Elmore'ų mama ir sesuo.

Smack talk cool and all but y’all start talking shit to my family that’s too much. My mom and sister had to leave the game because of harassment. That shit wack!

— Jon Elmore (@elmore33) July 27, 2022

Jam geriausiai talkino 23 taškus sumetęs Jamesas Kelly (9 atk. kam., 9/13 dvitaškių) ir 14 pridėjęs Cameronas Youngas (2/11 tritaškių).

Su Lietuva susijusį gynėją turėjo ir Virdžinijos komanda. Panevėžio „Lietkabelio“ naujokas Jamelas Morrisas per 16 minučių pelnė 15 taškų (4/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius bei kartą prasižengė.

Nugalėtojams po 17 taškų surinko Kevinas Jonesas, Johnas Flowersas (5/6 tritaškių) ir Jermaine‘as Haley (6 atk. kam.).

Turnyras negailestinga „vieno minuso“ sistema tęsis iki pat finalo, kuriame rugpjūčio 2-ąją paaiškės ir viso piniginio fondo laimėtojai.

Kiti rezultatai:

„Bucketneers“ 83:80 „War Ready“

Jalenas Riley 14/Antonio Hesteris 17 (10 atk. kam.)

„The Money Team“ 92:75 „Men of Mackey“

Jimmeris Fredette‘as 21 (5/11 tritaškių)/Kyle‘as Mangas 17

„Red Scare“ 62:56 „Golden Eagles“

Jordanas Sibertas 19 (5/10 tritaškių)/Dariusas Johnsonas-Odomas 12

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis „Žalgiryje“, „Ryto“ pinigai ir derybos su Baldwinu, Šakičiaus sugrįžimas bei „Šiaulių“ išgąstis dėl dviejų lyderių