Be keitimų žaidęs lyderis pratęsė „Knicks“ sezoną

Prieš 11 mėnesius 134

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ginklų nesudėjo sudėtingoje situacijoje atsidūrę Niujorko „Knicks“.

Megapolio klubas namie 112:103 (14:24, 36:23, 34:27, 28:29) nugalėjo Majamio „Heat“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:3.

Rungtynės šeimininkams neprasidėjo daug žadančiai – per pirmąjį kėlinį buvo surinkta vos 14 taškų ir atsilikta dviženkliu skirtumu. Vis dėlto rezultatą „Knicks“ persvėrė dar iki ilgosios pertraukos – 50:47.

Trečiasis ketvirtis jau visiškai priklauso Niujorko ekipai, kuri sugebėjo greitai atsiplėšti 73:54. Atsipalaiduoti jie negalėjo, net likus žaisti pustrečios minutės iš persvaros vėl liko vos du taškai (103:101). Isaiah Hartensteinas tuomet įkrovė iš viršaus, R.J.Barrettas sumetė baudų metimus, o likusį laiką „Knicks“ panaudojo pergalei įtvirtinti.

Visas 48 rungtynių minutes ant parketo praleidęs Jalenas Brunsonas surinko 38 taškus (8/12 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 10/12 baudų metimų), 9 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 2 pražangas.

„Apie minutes nebuvo pasakyta nė žodžio. Turime padaryti viską, ko reikės“, – po mačo trenerių planą apžvelgė gynėjas.

Tuo pačiu „Knicks“ pavyko pristabdyti varžovų lyderį Jimmy Butlerį – 43 minutės, 19 taškų (5/12 dvitaškių, 9/11 baudų metimų), 7 atkovoti ir 4 kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, klaida ir 3 pražangos.

Niujorko ekipa dominavo kovoje dėl kamuolių (50:34), o „Heat“ gali pasigirti nebent rečiau klydę (12:18).

Šeštasis serijos mačas vyks Majamyje.

„Heat“: Jimmy Butleris 19 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Bamas Adebayo 18 (8 atk. kam., 7/10 dvitaškių), Duncanas Robinsonas 17 (5/10 tritaškių), Maxas Strusas 14 (4/10 tritaškių), Calebas Martinas 11, Kyle’as Lowry 9 (5 rez. perd., 2/8 tritaškių).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 38 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 4/10 tritaškių), R.J.Barrettas 26 (7 atk. kam., 3/8 tritaškių), Juliusas Randle’as 24 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4/7 tritaškių), Quentinas Grimesas (5 rez. perd.) ir Mitchellas Robinsonas 8 (11 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ sudėties dėlionė – kurie žaidėjai turi kontraktus, kurie galėtų likti ekipoje, kieno paslaugų reikėtų atsisakyti, kas galėtų papildyti ekipą bei kuriame tarptautiniame turnyre žais