Žiniasklaida: Guardiola pratęsė kontraktą su „Man City“ klubu

„Manchester City“ strategas Josepas Guardiola ir toliau vadovaus šio klubo futbolininkams.

Kaip praneša „The Guardian“, J. Guardiola pasirašė vienerių metų trukmės kontraktą su galimybe jį pratęsti dar vieneriems metams.

Priminsime, kad stratego kontraktas su „Man City“ turėjo baigtis ateinančią vasarą.

Skelbiama, kad pakils ir stratego atlyginimas, kuris dabar siekė 20 mln. svarų sterlingų (apie 23,1 mln. eurų – LRT.lt).

J. Guardiola į Anglijos klubą dirbti atvyko 2016 m. Per šį laiką jis keturis kartus su klubu laimėjo „Premier“ lygą, kartą laimėjo FA taurę, keturis kartus iškovojo Anglijos lygos taurės trofėjų, kartą nuvedė komandą į UEFA Čempionų lygos finalą.

Šiame „Premier“ lygos sezone „Man City“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.