Žibėjusio E.Bendžiaus nepakako: Sasario klubas krito prieš „Virtus“

Prieš 1 metus 68

Pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (16/12) ekipa, kuri išvykoje 69:86 (12:22, 27:16, 14:25, 16:23) nusileido Bolonijos „Virtus“ (22/6) krepšininkams.

Sasario ekipa Italijos pirmenybėse žengia ketvirtoje vietoje.

E.Bendžius buvo rezultatyviausias Sasario ekipoje. Lietuvis per 32 minutes surinko 19 taškų (4/6 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 3 perimtus kamuolius, 2 klaidas, 3 asmenines, 4 išprovokuotas pražangas ir 18 naudingumo balų.

Į pergalę Bolonijos klubą vedė Tornike Shengelia, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 18 taškų (6/9 dvit., 6/7 baud.), 7 atkovoti bei 4 prarasti kamuoliai ir 23 naudingumo balai. Jordanas Mickey pridėjo 14 taškų, Kyle'as Weemsas pelnė 12.

Pralaimėjusių gretose po E.Bendžiaus rezultatyviausias buvo Geraldas Robinsonas, kuris pelnė 15 taškų, 11 pridėjo Ousmane'as Diopas.

Chiude il primo tempo in svantaggio la @VirtusSegafredo, 38-39 contro @dinamo_sassari !
Shengelia in ottima forma con 12 punti, ma fa ancora meglio Dendzius che ne timbra addirittura 16 💪
📺Secondo tempo live su @ElevenSportsIT e @nove #TuttoUnAltroSport pic.twitter.com/rgmfXjLUEC

— Lega Basket Serie A (@LegaBasketA) April 23, 2023

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai