X faktorių išsitraukęs „Olympiakos“ atkrintamųjų starte parbloškė „Fenerbahče“

Prieš 1 metus 68

Pergalę Eurolygos atkrintamųjų starte iškovojo Pirėjo „Olympiacos“. Georgios Bartzoko auklėtiniai namuose 79:68 įveikė Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus bei serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Atsakomasis mačas Pirėjuje bus žaidžiamas balandžio 28 dieną.

X faktoriumi šiame mače tapo Isaiah Canaanas, kuris per 18 minučių pelnė 18 taškų, pataikė 6 tritaškius iš 7 ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aleksandras Vezenkovas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (4/8 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

Mačą geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 5:2. Visgi Pirėjo klubas atsakė atkarpa 12:2 ir įpusėjus ketvirčiui po Moustapha Fallo baudų įgijo 7 taškų pranašumą (14:7). Tačiau „Fenerbahče“ turėjo savo atsaką: surengė spurtą 14:5 ir po Dyshawno Pierro dvitaškio išvedė svečius į priekį (21:19).

Likus 6 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (26:26), visgi svečiai truktelėjo į priekį 5 taškais be atsako ir po Marko Guduričiaus dvitaškio pabėgo 5 taškais (31:26). Tuomet iniciatyvos ėmėsi A.Vezenkovas, kuris surinko 5 taškus paeiliui, 3 pridėjo M.Fallas, Nigelas Hayesas-Davisas ir Kostas Papanikolaou apsikeitė tritaškiais bei „Olympiacos“ į rūbinę išėjo su 2 taškų pranašumu (37:35).

👀 pic.twitter.com/Y1i6NdYIr9

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) April 26, 2023

Likus 5,5 minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos minimalia persvara priekyje buvo šeimininkai (44:43), tačiau užsiliepsnojęs I.Canaanas įsmeigė du iš penkių savo tritaškių bei po spurto 13:6 „Olympiacos“ susikrovė 8 taškų pranašumą (57:49). Netrukus tolimą metimą įsmeigė A.Vezenkovas bei persvara pasiekė dviženklę (60:49) Dar vieną tritaškį iš savo arsenalo išsitraukęs I.Canaanas su trečiojo ketvirčio sirena sukrovė šeimininkams 21 taškų pranašumą (63:51).

.@SiP03 sends the @Olympiacos_BC crowd wild with his SIXTH 3-poimter!#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/LVQXIAkJF4

Stambulo ekipa dar bandė sugrįžti (58:63), tačiau „Olympiacos“ atsakė atkarpa 13:3 ir pabėgo per 16 taškų (76:61). Per likusį laiką svečiai nebesugrįžo.

Pralaimėjusiems Johnathanas Motley surinko 15 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

Pildoma.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas