„Wolves“ ekipai – antausis Klaipėdoje: puolime šėlęs „Neptūnas“ šventė triuškinančią pergalę

Prieš 1 metus 63

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-5) pasiekė trečią pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone ir namuose 100:80 (18:17, 30:21, 22:19, 30:23) tvirtai nugalėjo Alytaus „Wolves“ (5-3) vyrus, rašo lkl.lt.

Abi ekipos rungtynes pradėjo ne itin produktyviu puolimu ir lygia kova. Deivido Gailiaus metimas kone su sirena leido „Neptūnui“ įgyti minimalią persvarą po pirmojo kėlinio (18:17), jau netrukus šis pranašumas augo.

Pataikė Rihardas Malmanis, tritaškį smeigė Matas Jogėla, dar keturis taškus pelnė Žygimantas Janavičius – 37:27. „Wolves“ klydo ir tik Regimanto Minioto bei Eigirdo Žukausko baudų metimai leido svečiams artėti – 33:39. Tolimi metimai buvo „Neptūno“ ginklas ir jo dėka klaipėdiečiai po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą – 48:38.

Klaipėdiečiai nesubyrėjo ir po pertraukos. N.Mineikis pridėjo tritaškį, M.White‘as – dar vieną, tad visi „Wolves“ bandymai artėti buvo atremti. Per trečią ketvirtį „Neptūnas“ išlaikė turėtą pranašumą (70:57), o paskutiniame kėlinyje įjungė dar aukštesnė pavarą.

A.Wiley buvo aktyvus puolime, eilinį tritaškį šįkart pridėjo D.Gailius, o M.Jogėla provokavo pražangą, mesdamas iš toli – 80:59. Persvara tapo jau triuškinama, tad „Neptūnas“ buvo per žingsnį nuo pergalės. Nors laiko liko dar užtektinai, „Wolves“ stebuklo nesukūrė.

„Neptūno“ lyderis A.Wiley rinko dvigubą dublį ir žaidė geriausią „Betsafe-LKL“ sezono susitikimą: pelnė 24 taškus (6/12 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 3 metimus bei rinko net 37 naudingumo balus.

Klaipėdos komanda pataikė 11 tritaškių iš 26, kol „Wolves“ – 8 iš 32. Po tris iš jų pataikė Adas Juškevičius bei Eigirdas Žukauskas, o „Neptūnui“ 5 pridėjo D.Gailius.

„Neptūnas“: Austinas Wiley 24 (12 atk. kam., 37 n.b.), Deividas Gailius 22 (5/7 trit.), Rokas Gustys 15, Matas Jogėla 12 (6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10, Žygimantas Janavičius 9 (8 rez. perd.).

„Wolves“: Eigirdas Žukauskas 25, Adas Juškevičius 14, Ahmadas Caveras 12 (5 atk. kam., 0/5 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Regimantas Miniotas (6 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis – po 9.