Vokietijos pirmenybėse ALBA pergalę pažymėjo neįprasto vaidmens ėmęsis aukštaūgis

Prieš 1 metus 52

Vokietijos pirmenybėse pergalių kraitį papildė Eurolygoje besivaržanti Berlyno ALBA (17/1).

Sostinės ekipa savo arenoje 89:81 (32:22, 21:20, 21:21, 15:18) įveikė Oldenburgo „EWE Baskets“ (12/7).

Netikėtą dvigubą dublį surinko niekada aikštės matymu neišsiskyręs Johannesas Thiemannas. Aukštaūgis per 23 minutes surinko 10 taškų (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, išdalino 10 rezultatyvių perdavimų, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

19 taškų surinko Jaleenas Smithas (4/8 tritaškių), 12 – Louisas Olinde, 11 – Malte Delowas, 10 – Yanni Wetzellas, 9 – Jonas Mattiseckas.

Svečiams net 30 taškų surinko Dewayne’as Russellas (7 rez. perd., 11/16 dvitaškių), 19 – Tanneris Leissneris (3/5 tritaškių), 11 – Trey’us Drechselis (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Nykiai komandoje debiutavo dar praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) blykstelėjęs Hassani Gravettas, surinkęs -6 naudingumo balus.

ALBA išlieka vienvalde pirmenybių lydere, „EWE Baskets“ užima ketvirtąją vietą.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros