Vokietijos Bundeslygoje „Union“ pagal taškus pasivijo „Bayern“

Prieš 1 metus 51

Vokietijos futbolo Bundeslygoje tęsiasi kova dėl čempionų titulo. Berlyno „Union“ ekipa šeštadienį laimėjusi miesto derbį pasivijo dabartinius čempionus.

„Union“ futbolininkai Berlyno miesto derbyje išvykoje į Olimpinį stadioną 2:0 įveikė „Hertha“ ekipą.

„Union“ ekipa laimėjo jau penktąjį iš eilės Berlyno miesto derbį, o Bundeslygoje fiksuoja trečiąją iš eilės pergalę.

D. Doekhi pirmąjį įvartį pelnė 44-ąją rungtynių minutę, o skirtumą padvigubino P. Seguino įvartis 67-ąją minutę.

Su 36 taškais „Union“ futbolininkai pasivijo Miuncheno „Bayern“, tiesa, čempionai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Tik dviem taškais nuo jų atsilieka „Freiburg“ vienuolikė, namuose 3:1 įveikusi „Augsburg“ klubą.

Tuo tarpu Bremeno „Werder“ ekipa namuose 2:1 įveikė „Wolfsburg“ ir nutraukė įspūdingą pastarojo klubo seriją.

„Woflsburg“ buvo laimėję 6 rungtynes iš eilės, o pastarąsias dvi pergales pasiekę bendru skirtumu 11:0.