Vokietijoje – M.Sušinsko ir A.Veličkos triumfas

Prieš 1 metus 59

Pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Mindaugo Sušinsko ir Arno Veličkos atstovaujamas Chemnico „Niners“ (14/17) klubas. Lietuvių ekipa išvykoje 81:68 (28:17, 19:22, 25:15, 9:14) įveikė Getingeno „Gottingen“ (18/13) krepšininkus.

Chemnico klubas Vokietijos čempionate dalinasi 10–11 vietas su Bambergo „Brose“.

M.Sušinskas per 12 minučių surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 3 asmenines pražangas ir 4 naudingumo balus.

Starto penkete dvikovą pradėjęs A.Velička per 25 minutes pridėjo 2 taškus (0/1 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 6 klaidas, 2 pražangas ir -1 naudingumo balą.

Į pergalę „Niners“ vedė Wesas Clarkas, kurio sąskaitoje buvo 15 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. 13 taškų pridėjo Malikas Osborne'as.

Pralaimėjusiems 27 taškus sukratė Haraldas Frey'us, Markas Smithas pelnė 15 taškų.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas