Vėl siautęs J.Embiidas tapo rezultatyviausiu NBA žaidėju

Prieš 2 metus 156

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau lygių sau neranda Joelis Embiidas.

Kamerūniečio vedamas Filadelfijos „76ers“ (49/30) klubas išvykoje 131:122 (33:31, 49:28, 25:40, 24:23) nugalėjo Indianos „Pacers“ (25/55) ekipą.

„76ers“ dar iki ilgosios pertraukos suvertė 82 taškus ir pabėgo nuo varžovų (82:59). Ketvirtajame kėlinyje iš šios persvaros buvo likę vos keturi taškai (113:109), tačiau dar vienas spurtas 11:0 atsakė į visus klausimus.

Vėl nesulaikomas buvo J.Embiidas, per 39 minutes pelnęs 45 taškus (16/27 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/10 baudų metimų), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, 3 kartus suklydęs ir sykį prasižengęs.

Filadelfijos klubo lyderis tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju, rinkdamas 30,4 taško. Jis aplenkė LeBroną Jamesą (30,3 taško), į šį titulą dar pretenduoja ir Giannis Antetokounmpo (29,9). Tiesa, L.Jamesui reikia sužaisti dar du mačus, kad pasiektų 58 mačų ribą, kurios reikia norint oficialiai pretenduoti į apdovanojimą, o Los Andželo „Lakers“ praradus šansus žengti į atkrintamąsias jis gali tiesiog nevarginti sužeistos savo čiurnos.

Pagrindiniu J.Embiido pagalbininku šį kartą tapo Tyrese‘as Maxey – 38 minutės, 30 taškų (1/1 dvitaškio, 8/11 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 klaidos ir pražanga.

Jamesas Hardenas mačą baigė su 11 taškų, tačiau išdalino 14 rezultatyvių perdavimų.

Filadelfijos klubas tritaškius vertė net 58 procentų taiklumu (23/40).

„76ers“ Rytuose ir toliau varžosi dėl antrosios vietos, kurią šiuo metu dalijasi su Bostono „Celtics“ (49/30) ir Milvokio „Bucks“ (49/30). Tuo tarpu „Pacers“ jau kurį laiką nejuda iš tryliktosios vietos.

„76ers“: Joelis Embiidas 45 (13 atk. kam., 16/27 dvitaškių), Tyrese‘as Maxey 30 (7 rez. perd., 8/11 tritaškių), Tobiasas Harrisas 17 (6 atk. kam., 5 rez. perd,. 4 per. kam., 5/6 tritaškių), Jamesas Hardenas 11 (14 rez. perd.), Shake‘as Miltonas 10.

„Pacers“: Buddy Hieldas 25 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyrese‘as Haliburtonas 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 klaidos), Jalenas Smithas 19 (7 atk. kam.), Isaiah Jacksonas 16 (4 atk. kam., 4 blokai), Terry Tayloras 13, Duane‘as Washingtonas 12, Lance‘as Stephensonas 10.

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos atkrintamųjų poros, sezono apdovanojimai ir įdomi vasaros rinka