Vėl ledinius nervus demonstravęs „Hawks“ naujokas pražudė „Bulls“

Prieš 1 metus 54

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Džordžijoje pareikalavo pratęsimo ir finišavo lemiamu metimu.

Atlantos „Hawks“ (14/13) savo arenoje 123:122 (22:27, 36:23, 27:28, 25:32, 13:12) palaužė Čikagos „Bulls“ (11/15).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje DeMaras DeRozanas sušvelnino rezultatą 109:110, o rungtynės atsidūrė Derricko Joneso rankose – puolėjas išprovokavo pražangą praktiškai ištiksėjus rungtynių laikui. Vis dėlto jis taiklus buvo tik kartą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Šiame vėl vyko kieta kova, o D.DeRozanas trimis baudų metimais paskutinę sekundę suteikė pranašumą „buliams“ – 122:121. Vis dėlto „Hawks“ minutės pertraukėlės metu parengė idealią ataką, kurią pergalingu prisilietimu užbaigė A.J.Griffinas.

Mačo herojus per 40 minučių pelnė 17 taškų (5/6 dvitaškių, 2/11 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

19-metis lygos naujokas šį sezoną jau antrą kartą išgelbsti savo komandą, pergalingą metimą pratęsime pataikęs ir prieš Toronto „Raptors“.

„Galvoje sukosi tos pačios mintys. Tai tiesiog nutinka labai greitai. Treneris nubraižė gerą derinį ir sulaukia gero perdavimo“, – abu epizodus palygino A.J.Griffinas.

Šarlotės ekipoje žibėjo ir puikiai nuo suolo pakilęs Bogdanas Bogdanovičius – 36 minutės, 28 taškai (4/8 dvitaškių, 6/14 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, blokas, po 3 klaidas ir pražangas.

Svečių neištempė D.DeRozanas, per 45 minutes pelnęs 34 taškus (10/21 dvitaškio, 14/15 baudų metimų), atkovojęs 13 ir praradęs kamuolį, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengęs.

„Bulls“ neturėjo Alexo Caruso, o antrajame kėlinyje gynėjų liniją paliko ir pilvo srities traumą patyręs Ayo Dosunmu. Tuo tarpu „Hawks“ vertėsi be dar ryškesnių žaidėjų – neturėjo Dejounte Murray’us ir Johno Collinso.

Trečiąją pergalę paeiliui užfiksuoti bandę „buliai“ Rytų konferencijoje lieka vienuolikti, „vanagai“ dalinasi šeštąją vietą.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 34 (13 atk. kam., 8 rez. perd., 14/15 baud. met.), Zachas LaVine’as 21 (7 klaidos, 1/5 tritaškių), Andre Drummondas (9 atk. kam., 5 per. kam.) ir Derrickas Jonesas (5/5 dvitaškių,) po 14, Nikola Vučevičius 13 (8 atk. kam.), Coby White’as 12 (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Patrickas Williamsas 8 (7 atk. kam.).

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 28 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 6/14 tritaškių), Trae’us Youngas 19 (14 rez. perd., 5/18 metimų), A.J.Griffinas 17 (2/11 tritaškių), De’Andre Hunteris 16, Clintas Capela 15 (14 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Onyeka Okongwu 14 (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos