Vėl ginklanešį praradęs G.Antetokounmpo krito autsaiderių teritorijoje

Prieš 1 metus 55

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nelauktą pralaimėjimą patyrė Milvokio „Bucks“ (19/7) ekipa.

Viskonsino ekipa išvykoje 92:97 (25:19, 23:31, 31:24, 13:23) nusileido Hjustono „Rockets“ (8/18) klubui.

Paskutinę minutę Giannis Antetokounmpo pradėjo išlygindamas rezultatą (92:92), baudų metimais jam atsakė Jalenas Greenas. „Bucks“ ataka baigėsi klaida, o šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais.

G.Antetokounmpo per 37 minutes pelnė 16 taškų (7/15 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/6 baudų metimų), atkovojo 18 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Graikas vėl liko be pagrindinio talkininko – sezono pradžią praleidęs Khrisas Middletonas susižeidė čiurną ir aikštę paliko sužaidęs vos šešias minutes.

Tuo tarpu pagrindiniu pergalės kalviu tapo J.Greenas, per 34 minutes pelnęs 30 taškų (9/15 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydęs.

Abi komandos daužė lentą metimais iš toli, nesiekdamos 30 procentų taiklumo (12/43 ir 6/27). Milvokio klubas 18 rezultatyvių perdavimų išdalino tik suklydęs 15 kartų.

„Bucks“ net ir pralaimėję išlaiko antrąją vietą Rytuose, Hjustono klubas nepakyla iš paskutiniosios Vakaruose.

„Bucks“: Jrue Holiday’us 25 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 4/9 tritaškių, 5 klaidos), Bobby Portisas 17 (15 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 16 (18 atk. kam., 4 rez. perd.), Graysonas Allenas 11 (2/12 metimų), Jevonas Carteris 9 (3/5 tritaškių).

„Rockets“: Jalenas Greenas 30 (7 atk. kam., 3/6 tritaškių), Kevinas Porteris 18 (7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 10 (7 atk. kam.), Ericas Gorfonas 9 (1/5 tritaškių), Alperenas Šengunas 8 (8 atk. kam.), Jabari Smithas 6 (10 atk. kam., 1/9 metimų).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos