Valančiūnas surinko dvigubą dublį, bet „Pelicans“ krito Atlantoje

Prieš 1 metus 70

Jonas Valančiūnas atkovotus kamuolius rinko sparčiau nei taškus, tačiau jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-4) klubas išvykoje 121:124 (28:29, 24:31, 33:28, 24:21, 12:15) po pratęsimo nusileido Atlantos „Hawks“ (6-3) krepšininkams.

Lietuvis aikštėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutėms „Hawks“ dar pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau „Pelicans“ sugebėjo ne tik atsitiesti, bet ir po Ziono Williamsono dvitaškio paskutinę ketvirčio minutę persverti rezultatą (109:107).

Vis tik Dejounte Murray`us sugebėjo pataikyti likus žaisti 5 sekundėms ir išplėšė „Hawks“ ekipai pratęsimą. Jame Atlantos ekipa sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas ir CJ McCollumas po 29, Herbertas Jonesas 19, Brandonas Ingramas 16, Jonas Valančiūnas 13 taškų.

„Hawks“: Trae Youngas 34, Dejounte Murray`us 22, Clintas Capela 21, DeAndre Hunteris 15, Jalenas Johnsonas 11 taškų.