Valančiūnas ir „Pelicans“ iš NBA čempionų paliko šlapią vietą

Prieš 1 metus 63

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-7) namuose nušlavė NBA čempionus.

„Pelicans“ savo namų arenoje 128:83 (35:16, 30:25, 32:24, 31:18) nepaliko jokių vilčių San Fransisko „Warriors“ (8-10) krepšininkams.

Lietuvis aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/5 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ varžovus daužyti ėmė nuo pat pirmųjų minučių ir jau netrukus pirmavo 35:16. Iki pertraukos persvara tik didėjo, kol galiausiai ji jau buvo triuškinama – 65:41. Antroje dvikovos dalyje „Warriors“ nerado jokių priešnuodžių, o savo žiūrovų akivaizdoje „Pelicans“ pranašumą padidino iki nepadoraus – 45 taškų.

Tiesa, „Warriors“ šioje dvikovoje vertėsi be savo ryškiausių žvaigždžių – Stepheno Curry, Klay`aus Thompsono, Draymondo Greeno ir Andrew Wigginso.

Tai buvo skaudžiausias NBA čempionų pralaimėjimas šį sezoną.

„Warriors“: Jordanas Poole`as 26, Jonathanas Kuminga 18, Moses Moody ir Jamychalas Greenas po 10 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34, Devonte Grahamas 19, CJ McCollumas 15, Jonas Valančiūnas 10 taškų.