V.Kariniauskas įspūdingai debiutavo naujame klube

Prieš 1 metus 73

Rumunijos lygos mače Bukarešto „Rapid“ (7/2) klubas su Vaidu Kariniausku namuose 88:83 (25:18, 22:23, 22:25, 19:17) nugalėjo Sibiu CSU (5/4) krepšininkus.

Įspūdingai debiutavo Bambergo „Brose Bamberg“ palikęs V.Kariniauskas – jis per 32 minutes pelnė 28 taškus (9/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/3 baudos metimai), sugriebė 6, perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

Lietuviui geriausiai talkino 21 tašką įmetęs Tyleris Stone‘as (12 atk. kam., 5 rez. perd.). Pralaimėjusiems Gastonas Whelanas surinko 15 taškų (5 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos