V.Čižauskas universaliu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Prieš 1 metus 56

Rumunijos čempionate pergalę iškovojo Vytenio Čižausko ir Egidijaus Mockevičiaus atstovaujama Konstancos „ABC Athletic“ (4/4) ekipa, kuri namie 81:70 (20:11, 14:18. 24:19, 23:22) nugalėjo Bukarešto „Steau“ (3/5) krepšininkus.

E.Mockevičius nežaidė, V.Čižauskas per 29 minutes pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Nugalėtojams Nathanas Johnsonas pelnė 18 taškų (3/7 trit.), Mario Lazaras (9 atk. kam.) ir Jaridas Rhodesas surinko po 16.

Pralaimėjusiems Peteris Olisemeka (9 atk. kam.) ir Karlo Vragovičius įmetė po 14 taškų.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos