Universaliai žaidę lietuviai padėjo „Niners“ įveikti Europos taurės ekipą

Prieš 1 metus 74

Vokietijos čempionate pergalę iškovojo Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico„Niners“ (13/17) komanda.

Lietuvių klubas namuose 92:86 (26:21, 24:20, 19:24, 23:21) palaužė Ulmo „Ratiopharm“ (15/14) krepšininkus.

A.Velička per 24 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, sykį suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

M.Sušinskas aikštėje praleido 12 minučių, įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojams Jonas Richteris pelnė 18 taškų (9 atk. kam.), Marko Filipovity (6 atk. kam.) ir Nelsonas Weidemannas (4/5 trit.) pridėjo po 16.

Ulmo klubui Yago dos Santosas surinko 20 taškų (6 atk. kam., 9 rez. per.), Thomasas Klepeiszas pridėjo 19 (4/7 trit.), Bruno Caboclo – 17 (12 atk. kam.).

Ulmo klubas varžėsi Europos taurėje, tačiau savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje nusileidęs Ankaros „Turk Telekom“ ekipai.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai