Triuškinamai laimėjusi „Knicks“ persvėrė serijos rezultatą savo naudai

Prieš 1 metus 47

Klivlando „Cavaliers“ ir Niujorko „Knicks“ komandų ketvirtfinalio serijoje Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijoje kol kas viskas klostosi nuosekliai bei intriguojančiai.

Praeitą susitikimą pralaimėjusi „Knicks“ dabar vėl pasiekė pergalę ir namie 99:79 (17:17, 28:15, 27:23, 27:24) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“.

Šiuo metu „Knicks“ ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1. Kitos rungtynės balandžio 23 dieną vyks taip pat Niujorke.

„Knicks“ ėmė krautis pranašumą nuo antrojo kėlinio ir turėjo apčiuopiamą persvarą jau prieš didžiąją pertrauką – 45:32. Daugiau intrigos „Cavaliers“ nesukūrė ir šansų pakovoti dėl pergalės neturėjo.

Puolime strigusi „Cavaliers“ šįkart žaidė nerezultatyviausią sezono mačą.

„Tikėjomės tokio palaikymo, gavome didelę sirgalių energiją“, – beveik 20 tūkst. žiūrovų minia pasidžiaugė Juliusas Randle‘as.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 21, R.J.Barrettas 19 (8 atk. kam.), Joshas Hartas 13, Juliusas Randle‘as (2/10 trit., 8 atk. kam.) ir Immanuelis Quickley – po 11.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 22, Carisas LeVertas 17 (3/11 trit.), Isaiah Mobley (10 atk. kam.) ir Dariusas Garlandas (1/7 trit.) – po 10, Isaacas Okoro 7.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai