Toli nuo geriausio asmeninio rezultato finale likusi Jasiūnaitė pasaulio čempionate užėmė 10-ą vietą

Prieš 1 metus 81

Naktį iš penktadienio į šeštadienį dėl medalių į kovą pasaulio lengvosios atletikos čempionate stojo ieties metikė Liveta Jasiūnaitė, tačiau finišavo 10-oje pozicijoje.

Geriausiu bandymu L. Jasiūnaitė ietį numetė 58,97 m. Tai leido jai užimti 10-ą vietą tarp visų dalyvių.

Tiesa, tai vis vien yra geriausias lietuvės pasirodymas pasaulio čempionatuose.

Auksą šioje rungtyje iškovojo australė Kelsey-Lee Barber, kuri ietį numetė 66,91 m ir užfiksavo geriausią rezultatą pasaulyje šiame sezone.

Sidabras atiteko amerikietei Kara Winger (64,05 m), o bronzą iškovojo japonė Haruka Kitaguchi (63,27 m).

Lietuvos ieties metikė jau pirmuoju bandymu įrankį numetė 58,97 m. Antrasis lietuvės bandymas buvo nesėkmingas, o trečiuoju bandymu L. Jasiūnaitė ietį nusviedė 57,23 m.

Galiausiai po kitų varžovių bandymų lietuvė nukrito iki 10 vietos.

Priminsime, kad A atrankos grupėje startavusi atletė jau pirmuoju bandymu ietį numetė 63,80 m ir užsitikrino vietą finale į jį žengdama su trečiu geriausiu rezultatu.

Beje, 63,80 m yra geriausias L. Jasiūnaitės sezono rezultatas.

Priminsime, kad L. Jasiūnaitės asmeninis rekordas, o kartu ir Lietuvos rekordas, yra 63,98 m.