„Thunder“ net ir be savo žvaigždės 150 taškų pasirodymu nušlavė lygos lyderius

Prieš 1 metus 58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) itin skaudų niuksą gavo vieni lygos lyderių Bostono „Celtics“ (26/12).

„Keltai“ išvykoje net 117:150 (33:34, 21:40, 37:48, 26:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ (16/21) klubui.

„Celtics“ rungtynių vadeles paleido dar antrajame kėlinyje, iki ilgosios pertraukos atsilikdami 54:74, o iškart po jos gavo dar vieną smūgį. Trečiajame kėlinyje svečiai praleido net 48 taškus ir pamiršo galimybę laimėti.

„Thunder“ siautėjo net ir be apsirgusio lyderio Shai’aus Gilgeouso-Alexanderio – 20 taškų ribą pasiekė net penki komandos žaidėjai.

Ryškiausias buvo Joshas Giddey – 24 minutės, 25 taškai (7/10 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 2 pražangos.

„Manau, kad tiesiog turime gerus žaidėjus ir gerus žmones. Vaikinams nerūpi, kad atiteks laurai“, – po mačo teigė Tre Mannas.

Gero vaikino etiketės artimiausiu metu negaus Marcusas Smartas, už ginčus su teisėjais trečiajame kėlinyje išvarytas iš rungtynių.

Abiems klubams šis mačas gerokai iškrito iš konteksto – „Thunder“ pirmą kartą šį sezoną laimėjo didesniu nei 16 taškų pranašumu, o Bostono klubas dar nebuvo kritęs tokiu skirtumu.

Tritaškius šeimininkai vertė net 50 procentų taiklumu (20/40), o to įkvėptas pasižymėjo ir dvidešimtmetis gerbėjas, minutės pertraukėlės metu pataikęs iš aikštės vidurio ir laimėjęs 20 tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių.

Bostono klubas net ir kritęs išlaikė pirmąją vietą Rytuose, „Thunder“ Vakarų konferencijoje žengia dvylikti.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 29 (2/7 tritaškių), Jaysonas Tatumas 27 (6 atk. kam., 2/7 tritaškių), Malcolmas Brogdonas (9 atk. kam.) ir Paytonas Pritchardas (3/4 tritaškių) po 17, Derrickas White’as 8 (6 rez. perd., 2/8 metimų).

„Thunder“: Joshas Giddey 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3/5 tritaškių), Luguentzas Dortas 23 (5 atk. kam., 3/6 tritaškių), Tre Mannas (6 atk. kam., 5/8 tritaškių), Isaiah Joe (3/7 tritaškių) ir Jalenas Williamsas (6 rez. perd., 4 per. kam., 0/4 tritaškių) po 21, Aaronas Wigginsas 17 (6 atk. kam., 7/8 metimų), Kenrichas Williamsas 10 (5 atk. kam.), Jaylinas Williamsas 8 (7 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais