Tarp trijų „Baskonia“ lietuvių ryškiausias buvo R.Giedraitis

Prieš 1 metus 86

Lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ kontrolinėse rungtynėse 91:87 (12:24, 27:15, 34:28, 18:20) įveikė Bilbao „Surne“ klubą.

Artūras Milaknis ant parketo pasirodė vos 4 minutėms, per kurias prametė tritaškį ir rinko -1 naudingumo balą.

Roko Giedraičio statistika per 24 minutes siekė 13 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 perdavimus, 3 išprovokuotas ir 2 asmenines pražangas bei 17 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 18 minučių įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir rinko 10 naudingumo balų.

Vitorijos klube su 18 taškų rezultatyviausias Daultonas Hommesas, o Bilbao komandai tiek pat taškų rinko Denzelis Anderssonas.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn