T.Zdanavičius surengė dominuojantį pasirodymą prieš vienus favoritų

Prieš 1 metus 68

Slovakijos pirmenybėse dar vieną dominuojantį pasirodymą surengė Tomas Zdanavičius.

Aukštaūgio vedamas Bratislavos „Inter“ (11/12) namie 83:61 (25:23, 21:13, 21:13, 16:12) nustebino favoritus Levicės „Patrioti“ (15/7).

T.Zdanavičius per 32 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė bei prarado po kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas, 3 sykius pats pažeidė taisykles ir surinko 33 naudingumo balus.

Jonas Zakas per 29 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sau ir varžovams išprovokavo 2 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

Lietuviams geriausiai talkino 13 taškų Robertas Hudecas, 12 pridėjo Marekas Kozlikas (5 atk. kam.), 11 – J.P.Moormanas (5 rez. perd.).

Varžovams po 12 taškų pelnė Tre McCallumas (5 atk. kam.) ir Jamesas Padgettas, po 10 – Borisas Bojanovsky (3/3 dvitaškių) ir Benas Kovacas (5 atk. kam., 5/5 dvitaškių).

Šia pergale „Inter“ palypėjo į antrąją vietą, Levicės komanda išlieka antra tarp aštuonių komandų.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros