T.Pažėra liko per vieną atkovotą kamuolį nuo trigubo dublio

Prieš 1 metus 64

Latvijos–Estijos lygos rungtynėse Pernu „Sadam“ (4/6) ekipa su Tadu Pažėra namuose 86:91 (19:20, 14:19, 16:15, 18:13, 13:13, 6:11) po dviejų pratęsimų nusileido Tartu „Ulikool“ (10/3) krepšininkams.

T.Pažėra per 42 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvitaškiai, 2/12 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), sugriebė 9, perėmė 1 kamuolį, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas, suklydo 6 kartus, gavo bloką, prasižengė 2 sykius ir surinko 26 naudingumo balus.

Lietuviui geriausiai talkino 17 taškų įmetęs Ivo Vanas Tammas. Nugalėtojams Tomašas Pavelka surinko 24 taškus (14 atk. kam., 7 blk., 47 naud. bal.).

Beje, tai buvo antrasis gynėjo susitikimas Estijos klube – pirmajame jis į Ventspilio „Ventspils“ krepšį sumetė 25 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos