Supančioti „Bulls“ lyderiai turėjo nuryti dar vieną karčią piliulę

Prieš 2 metus 156

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono pabaigoje visiškai išsiderinusi atrodo Čikagos „Bulls“ (45/35) ekipa.

Vėjuotojo miesto klubas namie 94:117 (19:32, 32:35, 16:24, 27:26) nusileido Bostono „Celtics“ (50/30) komandai.

Kontrolę iš rankų „buliai“ paleido dar pirmajame kėlinyje, per kurį nė karto nepirmavo ir vos per septynias minutes paleido varžovus dviženkle persvara (12:22). Vėliau ši sparčiai augo (14:31), o po ilgosios pertraukos nespurtavę šeimininkai leido suprasti, kad intrigos rungtynėse nebus.

Nė vienos atokvėpio sekundės aikštėje negavo „Bulls“ lyderiai. Nuolat spaustas DeMaras DeRozanas per 33 minutes neefektyviai surinko 16 taškų (5/15 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų metimų), Zachas LaVine‘as apskritai sukrapštė vos 7 (2/4 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 3/3 baudų metimų).

The Chicago Bulls just lost to the Celtics by 23 points.

LaVine and DeRozan just combined for 8/25.

The Bulls are now 2-20 vs top 8 teams.

Most overrated team in the league by far. pic.twitter.com/q0gRI9XOTK

— HaterMuse (@HaterMuse) April 7, 2022

Čikagos ekipa ir toliau tiesiog neturi priešnuodžių pajėgesniems klubams. Prieš keturias geriausias Rytų konferencijos komandas „Bulls“ laimėjo vos vieną mačą iš penkiolikos.

Nugalėtojų gretose idealų mačą sužaidė Alas Horfordas – 30 minučių, 17 taškų (4/4 dvitaškių, 3/3 tritaškių), 10 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas ir nė vienos klaidos ar pražangos.

„Formulė paprasta – demonstruok elitinę gynybą, dalinkis kamuolius ir nebūk savanaudiškas puolime. Rezultatai jau atėjo“, – supaprastintą pergalių receptą atskleidė „Celtics“ strategas Ime Udoka.

Tribūnose rungtynes stebėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentas Barrackas Obama.

Bostono klubams bent trumpam susigrąžino antrąją vietą Rytuose, nors jau artimiausiuose mačuose pavyti gali Milvokio „Bucks“ (49/30) ir Filadelfijos „76ers“ (49/30). Čikagos ekipa žengia šešta.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Alas Horfordas 17 (10 atk. kam., 4/4 dvitaškių, 3/3 tritaškių), Jaysonas Tatumas 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 1/8 tritaškių), Danielis Theisas 15 (6 atk. kam.), Derrickas White‘as 10, Marcusas Smartas 9 (6 rez. perd.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 16 (5 rez. perd.), Nikola Vučevičius 13 (7 atk. kam.), Tristanas Thompsonas (6 atk. kam.) ir Coby White‘as po 10, Derrickas Jonesas ir Troy‘us Brownas po 9, Zachas LaVine‘as ir Ayo Dosunmu po 7.

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos atkrintamųjų poros, sezono apdovanojimai ir įdomi vasaros rinka