Sunkiai sulaikomas M.Kuzminskas nuo nesėkmės neišgelbėjo

Prieš 1 metus 66

Pralaimėjimą Turkijos pirmenybėse patyrė Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (19/8) klubas su Mindaugu Kuzminsku, kuris išvykoje 99:106 (29:21, 19:28, 27:24, 24:33) nusileido Bursos „Frutti Extra“ (17/10) krepšininkams.

M.Kuzminskas per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Geriau už lietuvį žaidė tik Braianas Angola, įmetęs 29 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą. Nugalėtojams Derekas Needhamas surinko 20, o Onuralpas Bitimas ir Zachas Auguste‘as – po 18 taškų.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas