Sumindė: „Brighton“ ekipa į „Man Utd“ vartus pasiuntė keturis „sausus“ įvarčius

Prieš 2 metus 119

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Anglijos „Premier“ lygoje, kur „Brighton“ futbolininkai į šipulius ištaškė „Manchester United“ gynybą.

36-ojo čempionato turo rungtynėse „Brighton“ ekipa namuose svečius i6 Mančesterio pavaišino net keturiais „sausais“ įvarčiais – 4:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje 15-ąją minutę pasižymėjo M. Caicedo, o antrajame „Raudonieji velniai“ labiau priminė pūkuotus meškučius.

Per įspūdingą 10-es minučių atkarpą Davidą De Gea nuginklavo M. Cucurela (49`), P. Grossas (57`) ir L. Trossardas (61`).

Vienintelį E. Cavani svečiams pelnytą įvartį teisėjai anuliavo dėl nuošalės, o rungtynėms einant į pabaigą „Brighton“ dar bent dusyk labai pavojingai grasino varžovų vartams.

Po šio palaimėjimo „Man Utd“ liko vienintelės rungtynės šiame sezone, o komanda nebeturi vilčių pakilti aukščiau nei šeštoji vieta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt