Spurtavę „Monaco“ su Motiejūnu po dramatiškos kovos nesugebėjo palaužti Eurolygos lyderių

Prieš 1 metus 54

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa namuose po dramatiškos kovos turėjo pripažinti Eurolygoje lyderiaujančios Stambulo „Fenerbahče“ ekipos pranašumą.

„Monaco“ pralaimėjimą patyrė rezultatu 93:96 (18:21, 20:24, 22:34, 33:17).

Nors Stambulo ekipa pirmavo ir per pirmus du kėlinius, tačiau „Fenerbahče“ surengė papildomą spurtą trečiajame kėlinyje (79:60).

Tiesa, „Monaco“ spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir likus kiek mažiau nei 4 minutėms sumažino atsilikimą iki 6 taškų, o likus minutei komandas skyrė vos trys taškai (89:92). Nors paskutinėmis minutėmis „Monaco“ bandė kabintis į pergalę, tačiau Stambulo ekipa sugebėjo triumfuoti šiose rungtynėse.

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) November 22, 2022

D. Motiejūnas šiose rungtynėse per 16 minučių pelnė 11 (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tris kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė 21 tašką pelnęs Nigelis Hayesas-Daviesas ir 15 taškų pelnęs bei 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Nickas Calathesas (25 naud. bal.).

„Monaco“ komandoje ryškiausiai žibėjo Jordanas Loydas, kuris pridėjo 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.