Solidus A.Veličkos ir M.Sušinsko tandemas negarantavo laimėjimo

Prieš 1 metus 58

Vokietijoje apmaudų pralaimėjimą patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Chemnico „Niners“ (6/5), kuri išvykoje 81:83 (19:14, 11:25, 24:24, 27:20) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (9/4) ekipai.

Mindaugas Sušinskas per 28 minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, 5 – prasižengė ir rinko 16 naudingumo balų.

Arnas Velička per 29 minutes įmetė 18 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus klydo, 3 prasižengė ir rinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė DeWayne‘as Russellas, 16 – Owenas Klassenas (10 atk. kam.), pralaimėjusiems 19 taškų rinko ir vienintelis už lietuvius rezultatyviau žaidė Aheras Uguakas.

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais