Skaudžios žinios K.Leonardui – plyšo meniskas

Prieš 1 metus 66

Kelio problemų turėjęs Kawhi Leonardas išgirdo skaudžias naujienas iš medikų. Pranešama, jog jam plyšo meniskas.

31 metų 201 cm ūgio puolėjo reabilitacijos trukmė dar neaiški, bet ji truks ne vieną mėnesį.

Visą sezoną su kelio problemomis kovojantis puolėjas sužeidimą paaštrino pirmajame atkrintamųjų serijos mače, kuriame surinko 38 taškus ir nukalė pergalę 115:110. Antrajame susitikime kęsdamas skausmus jis surinko 31 tašką, pralaimėjo 109:123 ir iškrito iš rikiuotės.

K.Leonardas šiame reguliariajame sezone sužaidė 52 mačus ir per 34 minutes rinko 23,8 taško (42 procentai tritaškių), 6,5 atkovoto kamuolio bei 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

Jo atstovaujama Los Andželo „Clippers“ sezoną jau baigė, nes 1:4 pralaimėjo seriją Fynikso „Suns“.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas