Siautėjęs Bendžius į „Virtus“ krepšį įsūdė 23 taškus

Prieš 2 metus 124

Eimantas Bendžius surengė rezultatyvų pasirodymą, o jo atstovaujama Sasario „Dinamo“ (16-13) sutriuškino Bolonijos „Virtus“ (24-4) ekipą.

Namuose žaidę Sasario ekipos krepšininkai 108:73 (17:18, 30:17, 39:20, 22:18) nepaliko šansus varžovams iš Bolonijos.

E. Bendžius per 20 minučių surinko 23 taškus (1/2 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.) ir tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Virtus“ po pirmojo kėlinio pirmavo minimalia persvara, bet „Dinamo“ antrajame ir trečiajame kėliniuose surengė nepakartojamą pasirodymą.

Antrajame ketvirtyje į „Virtus“ krepšį krito 30 taškų, trečiajame – net 39. Per du kėlinius 69 taškus surinkę „Dinamo“ krepšininkai užfiksavo įspūdingą pergalę.

„Virtus“ gretose geriausiai pasirodė Nico Mannionas, surinkęs 21 tašką.

„Dinamo“ užima šeštąją vietą, o „Virtus“ rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt