Sėkmingas lietuvių žaidimas padėjo sutriuškinti Europos taurės ekipą

Prieš 1 metus 57

Pergalę Vokietijos lygoje pasiekė du lietuvius savo sudėtyje turinti Chemnico „Niners“ (5/3) ekipa, kuri išvykoje 104:81 (24:25, 30:19, 18:20, 32:17) sutriuškino Hamburgo „Towes“ (4/5) klubą.

Mindaugas Sušinskas per 18 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Arnas Velička žaidė 31 minutę, įmetė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/5 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojams Marko FIlipovity surinko 29 taškus (7/8 tritaškiai), o pralaimėjusiems Lukasas Meisneris pelnė 27 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos