Sėkmingą „Žalgirio“ seriją pratęsė minimali pergalė prieš „Sūduvą“

Prieš 1 metus 103

Po rinktinių pertraukos į kovas grįžęs „Žalgiris“ šalies čempionate nemažina apsukų. Vilniečiai minimalia persvara pranoko „Sūduvą“, iškovojo 11 pergalę iš paskutinių 12 rungtynių bei padidino atotrūkį nuo persekiotojų iki 10 taškų.

Vienintelis įvartis krito pirmojo kėlinio viduryje, kai po Mathias Oyewusi smūgio ir rikošeto nuo „Sūduvos“ vartininko kamuolį įsimušė Aleksandras Živanovičius.
„Žalgirio“ starto sudėtyje lyginant su paskutinėmis rungtynėmis įvyko du pasikeitimai. Į vienuoliktuką grįžo Renanas, taip pat nuo pradžių dvikovą pradėjo Gustas Jarusevičius.
9 min. po N. Gorobsovo baudos smūgio kamuolį atrėmė vartininkas.

23 min. šeimininkai išsiveržė į prekį. Po M. Paveličiaus tolimo perdavimo Renanas baudos aikštelėje numetė kamuolį M. Oyewusi, jo smūgį atrėmė vartininkas ir kamuolys nuo varžovų gynėjo įskriejo į vartus.

32 min. po Renano smūgio per save kamuolį sugavo vartininkas.

51 min. po M. Oyewusi smūgio galva „Sūduvos“ vartus išgelbėjo puikiai sužaidęs T. Švedkauskas.

52 min. po G. Jarusevičiaus smūgio iš toli kamuolys pataikė į virpstą.

59 min. po S. Mikoliūno perdavimo T. Švedkauskui teko nukreipti kamuolį virš skersinio. Dar po minutės smūgiu iš toli vartininką patikrino Renanas.

65 min. iš kairio krašto galva pavojingai smūgiavo G. Matulevičius.

72 min. po Renano smūgio kamuolį sugavo vartininkas.

83 min. vartininkas atrėmė ir D. Kazlausko smūgį iš 14 metrų.

87 min. po K. Laukžemio smūgio baudos aikštelėje kamuolį sugavo E. Gertmonas.

Per pridėtinį laiką po reido kraštu varžovų vartininką patikrino Renanas.