Sabonis užfiksavo sezono rekordą, o „Kings“ iškovojo neįtikėtiną pergalę pratęsime

Prieš 1 metus 70

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ (3-5) klubas iškovojo dramatišką pergalę išvykoje.

„Kings“ svečių arenoje 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29, 20:17) nukovė Orlando „Magic“ (2-8) krepšininkus.

Pratęsimo ir visų rungtynių didvyriu tapo De`Aaronas Foxas, pataikęs pergalingą tritaškį paskutinėmis dvikovos sekundėmis.

FOX AT THE BUZZER!!! #KingsFTW pic.twitter.com/fmMGHkpeOK

— Sacramento Kings (@SacramentoKings) November 5, 2022

D. Sabonis aikštėje praleido 38 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ tragiškai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo nemenką deficitą – 47:65. Tačiau tuomet po pertraukos Sakramento ekipos krepšininkai grįžo su trenksmu. Trečiąjį kėlinį jie laimėjo net 24 taškų skirtumu – 36:12.

Lemiamo ketvirčio metu žaidimas užvirė taškas į tašką, o pratęsimą „Kings“ išplėšė tas pats D. Foxas, pelnęs dvitaškį po D. Sabonio perdavimo. Tačiau amerikietis pratęsimo metu sukūrė dar įspūdingesnį momentą, kai paleido pergalingą tritaškį per varžovo rankas.

„Kings“: De`Aaronas Foxas 37, Domantas Sabonis 25, Malikas Monkas ir Trey`us Lylesas po 15 taškų.

„Magic“: Paolo Banchero 33, Franzas Wagneris 31, Bol Bolas 23, Wendellis Carteris 17 taškų.