Sabonis prie „Kings“ išsigelbėjimo Hjustone prisidėjo galingu žaidimu

Prieš 1 metus 48

Domantas Sabonis buvo vienas rezultatyviausių savo komandos žaidėjų, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (31-23) išvykoje 130:128 (30:37, 28:25, 41:35, 31:31) palaužė Hjustono „Rockets“ (13-42) krepšininkus.

Susitikimo nugalėtojas paaiškėjo tik po dramatiškos dvikovos pabaigos. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei „Rockets“ dar pirmavo 128:123. Tačiau tuomet rungtynių didvyriu tapo De`Aaronas Foxas. Jis pradžioje pelnė du dvitaškius, o paskutinėmis sekundėmis išprovokavo pražangą. „Kings“ lyderis realizavo visus tris baudos metimus ir taip išplėšė pergalę Sakramento ekipai.

D. Sabonis prie laimėjimo prisidėjo per 32 minutes pelnydamas 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud. met.), atkovodamas 9 kamuolius ir atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Kings“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė D. Foxas. Jis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 31 tašką, 5 atkovotus kamuolius ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“ gretose išsiskyrė Jalenas Greenas, pelnęs 41 tašką.

„Kings“: De`Aaronas Foxas 31, Domantas Sabonis 22, Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16, Keeganas Murray ir Terence`as Davisas po 10 taškų.

„Rockets“: Jalenas Greenas 41, Alperenas Šengunas 18, Jae`Seanas Tate`as 16, Kenyonas Martinas 15, Tari Easonas 10 taškų.