Sabonis liko netoli trigubo dublio, o „Warriors“ po įtemptos kovos išlygino serijos su „Kings“ rezultatą

Prieš 1 metus 51

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa dar kartą NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų serijoje nusileido San Fransisko „Warriors“ krepšininkams.

„Warriors“ namuose pasiekė pergalę rezultatu 126:125 (31:32, 34:37, 37:23, 24:33).

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas šiuo metu yra 2:2, kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos Sakramente.

D. Sabonis šiose rungtynėse per 37 minutes pelnė 14 (7/13 dvit.) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo du metimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nors rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš Sakramento, kurie prieš ilgąją pertrauką turėjo 4 taškų persvarą, tačiau „Warriors“ surengė spurtą trečiajame kėlinyje ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ vis mėgino pavyti varžovus, tačiau likus 42,1 sek. turėjo 4 taškų deficitą. Tačiau tuometu Stephenas Curry, paprašė minutės pertraukėlės, kurios „Warriors“ nebeturėjo ir kamuolys atiteko „Kings“, kurie šią progą pavertė 3 taškais ir likus 28,1 sek. atsiliko tik vieno taško skirtumu. Tiesa, po to, kai S. Curry metė netaikliai, lemiamas H. Barneso tritaškis nepasiekė tikslo ir pergalę šventė „Warriors“.

Po vienerių rungtynių suspendavimo į aikštę grįžo į incidentą su D. Saboniu įsivėlęs Draymondas Greenas, kuris šiose rungtynėse pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė S. Curry, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Sakramento ekipoje išsiskyrė De`Aaronas Foxas, kuris pridėjo 38 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: D. Foxas 38, K. Murray`us 23, M. Monkas 16, D. Sabonis 14, D. Mitchellas 12.

„Warriors“: S. Curry 32, K. Thompsonas 26, J. Poole`as 22, A. Wigginsas 18, D. Greenas 12.