Rimtas pareiškimas atkrintamosioms – „Partizan“ nepaliko šansų „Real“ krepšininkams

Prieš 1 metus 54

Svarbią pergalę Eurolygoje pasiekė Belgrado „Partizan“ (18/14) ekipa, kuri savoje arenoje 104:90 (21:23, 28:15, 29:34, 26:18) nugalėjo Madrido „Real“ (22/10) krepšininkus.

Po lygaus pirmojo kėlinio „Partizan“ atitrūko antrajame, kai laimėjo atkarpą 14:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 49:36. Po didžiosios pertraukos skirtumas buvo šoktelėjęs ir iki 16 taškų (73:67), tačiau svečiai nenuleido rankų ir trečiąją kėlinį baigė skirtumą sumažinę iki 6 taškų – 72:78.

„Partizan“ šovė į priekį ketvirtojo kėlinio pradžioje po spurto 8:2 – 86:74. Netrukus sėk dar viena atkarpa – šįkart 12:2 ir skirtumas pasiekė 18 taškų ribą (98:80), o 37-ąją minutę pasiekė 20 taškų (100:80) ir serbai ramiai užbaigė rungtynes.

Šiai dvikovai kartu su Carmelo Paternico bei Piotru Pastusiaku teisėjavo ir lietuvis Saulius Račys.

„Partizan“: Kevinas Punteris (6 rez. perd.) ir Mathiasas Lessortas (8 atk. kam., 29 naud. bal.) po 16, Dante Exumas 15, Jamesas Nunnally 14, Alenas Smailagičius 11 (9 min., 5 praž.), Ioannis Papapetrou 10 (5 atk. kam.).

„Real“: Džananas Musa 22 (23 naud. bal.), Gabrielis Deckas (7 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Mario Hezonja (7 atk. kam.) po 17, Adamas Hanga 10, Vincentas Poirier 9.