Rezultatyvus P.Sorokas Italijoje nusileido „EA7 Emporio Armani“

Prieš 1 metus 65

Pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Pauliaus Soroko atstovaujama Trevizo „NutriBullet“ (11/17) ekipa, kuri išvykoje 78:92 (21:14, 12:19, 18:27, 27:32) nusileido Milano „EA7 Emporio Armani“ (23/6) krepšininkams.

P.Sorokas per 29 minutes surinko 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 1 asmeninę bei 3 išprovokuotas pražangas ir 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems 22 taškus (2/6 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.) pelnė Ike'as Iroegbu. Mikaelas Jantunenas ir Adrianas Banksas pridėjo po 12.

Milano klubui 21 tašką pelnė Johannesas Voigtmannas, kurio sąskaitoje buvo 21 taškas (7/7 dvit., 2/6 trit., 1/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 27 naudingumo balai. Kevinas Pangosas ir Shabazzas Napieras pelnė po 13 taškų.

Perfetta parità dopo i primi due quarti tra @OlimpiaMI1936 e @treviso_basket al Forum di Assago!
Voigtmann guida milano con 7 punti, ma sono già 13 per Iroegbu 💪
📺 Secondo tempo live su @ElevenSportsIT#TuttoUnAltroSport pic.twitter.com/GsnkzJMlXQ

— Lega Basket Serie A (@LegaBasketA) April 23, 2023

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai