Rezultatyvus Giedraitis ir grįžęs Sedekerskis su kompanija sutriuškino varžovus Ispanijoje

Prieš 11 mėnesius 63

Vitorijos „Baskonia“ ekipa pasiekė lengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse.

„Baskonia“ rezultatu 97:76 (22:18, 23:19, 22:13, 30:26) įveikė Lugo „Breogan“ krepšininkus.

Rokas Giedraitis nugalėtojams pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Beje, į Vitorijos komandos gretas grįžo Tadas Sedekerskis, kuris per 12 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo vieną kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus.

Vitorijos krepšininkai per pirmus du kėlinius susikrovė 8 taškų persvarą, o po ilgosios pertraukos pradėjo triuškinti varžovus ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė 30 taškų pelnęs Markusas Howardas, surinkęs 20 naudingumo balų.

Lugo ekipoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Ethanas Happas.