Rekordiškai kosminį puolimą demonstravusi „Olympiacos“ sutrypė Bolonijos ekipą

Prieš 1 metus 67

Pirėjo „Olympiacos“ (8/4) komanda nuo pat pradžios dominavo ir Eurolygoje pasiekė triuškinamą pergalę, kai namuose net 117:71 (31:15, 30:20, 23:20, 33:16) nušlavė Bolonijos „Virtus“ (4/8).

Bolonijos komanda Eurolygoje pralaimi jau ketvirtą kartą iš eilės.

Show 'em @ShaqInTheBox 😤😤#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/57zVLnT8Qe

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) December 9, 2022

Pirėjo ekipa puolime žaidė rezultatyviausias rungtynes ne tik šį sezoną, bet ir klubo istorijoje. Ankstesnis rekordas buvo 113 taškų. Nedaug trūko ir iki visiško Eurolygos rekordo (123), kuris priklauso Atėnų „Panathinaikos“.

Šeimininkai rodė kosminį puolimą ir pataikė 78 proc. dvitaškių (22/29) bei 56 proc. tritaškių (18/32). Jie atliko net 33 rezultatyvius perdavimus bei rinko 159 naudingumo balus. Pastarasis rodiklis taip pat didžiausias OLY istorijoje.

.@MilosTeodosic4 proving he ain't HUMAN with the vision 👀#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/jdevbxmOUb

11:0 – tokiu spurtu mačą pradėjo OLY, greitai užkūrusi savo puolimą ir atitrūkusi jau daugiau nei dvigubai – 29:13. „Virtus“ jau antrojo kėlinio viduryje tapo triuškinama (22:44), o skirtumas tik augo. Po pertraukos „Olympiacos“ nemažino apsukų, galiausiai peržengė jau 100 taškų ribą ir pergalę pasiekė visiškai ramiai.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkonas 19 (4/5 trit.), Moustapha Fallas (5 atk. kam.) ir Alecas Petersas – 15, Shaquielle‘as McKissicas 13, Giannoulis Larentzakis 11.

„Virtus“: Jordanas Mickey 12, Ismaelis Bako 10 (7 atk. kam.), Isaia Cordinier ir Tornike Shengelia – po 9, Kyle‘as Weemsas ir Mouhammadou Jaiteh – po 7.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos