„Real“ ir „Manchester City“ pirmoje dvikovoje – lygiosios

Prieš 11 mėnesius 71

Antradienį prasidėjo UEFA čempionų lygos pusfinalių etapas, tačiau Madrido „Real“ ir „Manchester City“ susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje aikštėje kur kas aktyvesni buvo „Manchester City“ futbolininkai, tačiau galiausiai įvarčiu džiaugėsi „Real“ atstovai. 36-ą minutę tiksliai smūgiavo Vinicius Junioras.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. „Real“ ėmė spausti savo varžovus, bet tuomet įvartis krito į jų vartus. 67-ą minutę nepriekaištingą smūgį iš toli atliko Kevinas De Bruyne ir taip išlygino rungtynių rezultatą.

Per likusį laiką „Real“ futbolininkai turėjo neblogų progų pasižymėti, bet „Manchester City“ gelbėjo vartininkas. Labiausiai įsiminė Aurelieno Tchouameni galingas tolimas smūgis iš toli 90-ą minutę.

Vis tik daugiau įvarčių nekrito ir po pirmųjų pusfinalio serijos rungtynių užfiksuotos lygiosios.

Atsakomoji dvikova Anglijoje bus žaidžiama gegužės 17 dieną.