„Real“ buvo per metimą nuo fiasko Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje

Prieš 1 metus 50

Ispanijoje tikru trileriu startavo Karaliaus taurės kovos, kuriose vos išsigelbėjo titulo siekiantis Madrido „Real“.

Sostinės klubas tik po atkaklios kovos Badalonoje palaužė Valensijos „Valencia“ – 86:85 (21:13, 20:21, 22:24, 23:27).

— #CopaACB (@ACBCOM) February 16, 2023

„Real“ atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje, tačiau toli pabėgti jiems nepavyko, o prieš pat ilgąją pertrauką itin tolimu metimu skirtumą apkarpė Klemenas Prepeličius – 34:41.

Po ilgosios pertraukos aikštėje užvirė lygi kova, o likus minutei „Real“ pirmavo 86:83. Dvitaškiu netrukus pasižymėjo Chrisas Jonesas, o Madrido ekipos atsakas baigėsi klaida. Lemiamą ataką „Valencia“ ruošė minutės pertraukėlės metu, tačiau Ch.Jonesui nepavyko nei pataikyti pirmuoju pabandymu, nei sukurti stebuklą su sirena.

Rungtynėse ryškiausiai žibėjo Gabrielis Deckas – 29 minutės, 19 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 8/10 baudų metimų), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos ir 26 naudingumo balai.

16 taškų pridėjo Mario Hezonja (2/7 tritaškių), 11 – Walteris Tavaresas (8 atk. kam., 4 per. kam.), 10 – Guerschonas Yabusele (8 atk. kam.), po 9 – Džananas Musa ir Adamas Hanga (0/5 tritaškių).

Valensijos klubui 20 taškų surinko Ch.Jonesas (3/7 tritaškių, 5 rez. perd.), 16 – Jaredas Harperis (3/5 tritaškių), 9 – Bojanas Dubljevičius (5 atk. kam.).

Pusfinalyje „Real“ susitiks su lietuviškosios Barselonos „Barcelona“ ir Malagos „Unicaja“ poros laimėtojais.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos