R.Ivanauskas prie pergalės prisidėjo kukliai

Prieš 1 metus 80

Pergalę Čekijos taurės aštuntfinalio mače iškovojo Rapolo Ivanausko atstovaujama Nimburko ERA ekipa.

Lietuvio klubas 87:79 (22:15, 22:25, 23:20, 20:19) nugalėjo Pyseko „Srsni“ krepšininkus.

R.Ivanauskas nesublizgėjo – puolėjas per 7 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojams Nate’as Watsonas pelnė 19 taškų (7 atk. kam.), Ondrejus Sehnalas (10 rez. per.) ir Lukašas Palyza (9 atk. kam.) surinko po 15.

Pralaimėjusiems Petras Slechta įmetė 20 taškų (7 atk. kam.), Vojtechas Sykora surinko 18 (11 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: daugiau vertas Tarolis, Vokietijoje žibantys gynėjai, kovingasis Sorokas, šaknis įleidęs Bendžius ir galbūt „Rytui“ reikėjo pasilikti Kariniauską