Puikus P.Soroko žaidimas padėjo nugalėti „Virtus“

Prieš 1 metus 68

Dramatišką pergalę Italijoje pasiekė Trevizo „Nutribullet“ (12/17) klubas su Pauliumi Soroku, kuris namuose 89:88 (26:27, 26:22, 16:18, 21:21) palaužė Bolonijos „Virtus“ (22/7) krepšininkus.

P.Sorokas per 29 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo 2 sykius, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams Adrianas Banksas įmetė 21 tašką, Ike‘as Iroegbu – 17 taškų (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Tornike Shengelia surinko 21 tašką (8 atk. kam.), Marco Belinelli – 14, Semi Ojeleye – 11 (6 atk. kam.), Mouhammadou Jaiteh – 10 taškų (5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas