Puikus D.Sabonio žaidimas padėjo sutriuškinti „Trail Blazers“ ekipą

Prieš 1 metus 44

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (47/30) ekipa, kuri išvykoje 138:114 (36:27, 35:32, 33:30, 34:25) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ (32/45) komandą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes šeimininkai buvo priartėję (103:110), bet „Kings“ laimėjo atkarpą 22:2 (132:105) ir sutriuškino varžovus.

33 minutes žaidęs D.Sabonis pelnė 20 taškų (9/14 dvitaškiai, 2/5 baudos metimai), sugriebė 12, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 sykius ir suklydo 5 kartus.

Great setup from Davion Mitchell before Domantas Sabonis finishes with the slam over Drew Eubanks. pic.twitter.com/uk7rJ8Bm3g

— Brenden Nunes (@BrendenNunesNBA) April 1, 2023

„Trail Blazers“ nebeturi šansų patekti net į įkrintamąsias, todėl žaidžia be viso startinio penketuko. Tuo tarpu lietuvio atstovaujama komanda yra trečia Vakaruose ir šioje pozicijoje greičiausiai ir baigs reguliarųjį sezoną.

„Kings“: Domantas Sabonis (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Keeganas Murray‘us, De‘Aaronas Fosas (8 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Malikas Monkas (4/7 tritaškiai) po 20, Kevinas Huerteris (4/8 tritaškiai) 14, Harrisonas Barnesas 11, Kessleris Edwardsas 10.

„Trail Blazers“: Shaedonas Sharpe‘as 27 (4/10 tritaškiai), Drew Eubanksas 18 (10 atk. kam.), Skylaras Maysas (3/6 tritaškiai) ir Jabari Walkeris (4/6 tritaškiai) po 14.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą laidos dalyviams