Prieš kelionę į Kauną „Barcelona“ laimėjo Sevilijoje

Prieš 1 metus 68

Pergalę Ispanijos lygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (25/5) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri išvykoje 85:77 (28:10, 19:18, 18:27, 20:22) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ (8/22) krepšininkus.

R.Jokubaitis per 24 minutes pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Tomašas Satoransky ir Alejandro Abrinesas įmetė po 12 taškų, Nikola Kaliničius – 11, Nikola Mirotičius – 10 taškų.

Pralaimėjusiems po 16 taškų surinko Tysonas Perezas (11 atk. kam.) ir Vladimiras Gerunas (7 atk. kam.).

Trečiadienį „Barcelona“ Eurolygos ketvirtfinalyje, kuriame 2:0 pirmauja, Kaune susitiks su „Žalgiriu“.

— Liga Endesa (@ACBCOM) April 30, 2023

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas