Prieš dvikovą su Lietuva – V.Wembanyamos nukalta Prancūzijos rinktinės pergalė

Prieš 1 metus 50

Atrankoje į pasaulio čempionatą dar vieną pergalę įsirašė Prancūzijos rinktinė (9/2), kuri svečiuose 72:59 (11:27, 16:9, 22:11, 23:12) nugalėjo čekus (3/8).

K grupėje taip pat žaidžia ir Lietuvos rinktinė, kuri vasario 26 dieną žais mačą Prancūzijoje. Tiek Lietuva, tiek Prancūzija turi vietas Pasaulio taurėje, čekai pasirodymą po atrankos turnyro užbaigs.

Pirmoje mačo dalyje kontrolę savo rankose turėjo šeimininkai (32:15) ir tik po pertraukos prancūzams pavyko perlaužti rungtynes. Victoro Wembanyanos vedama komanda galiausiai persvėrė rezultatą ir link pergalės nužengė tvirtai.

Iš 40 žaidimo minučių čekai pirmavo 26 min.

Ryškiausias prancūzų talentas pelnė 22 taškus (4/12 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 17 kamuolių, 4 – perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo net 6 metimus, 4 kartus klydo ir 3 – prasižengė, sąskaitoje turėdamas 34 naudingumo balus.

Prancūzijai taip pat 13 taškų įmetė Paulas Lacombe‘as, 10 – Yoanas Makoundou (8 atk. kam.), po 6 – Sylvainas Francisco (8 rez. perd.), Hugo Benitezas ir Nicolas Langas.

Čekams 23 taškus pelnė Tomašas Kyzlinkas (4/6 trit.), 10 – Patrikas Auda, po 8 – Richardas Balintas ir Ondrejus Balvinas, 6 – Vojtechas Hrubanas (0/7 trit.).

Makes it look too easy.@vicw_32 with 22 PTS 17 REB 4 STL 6 BLK. 👽#FIBAWC x #WinForFrance pic.twitter.com/AQUr9Zz6Eo

— FIBA Basketball World Cup (@FIBAWC) February 23, 2023 — FIBA Basketball World Cup (@FIBAWC) February 23, 2023

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“