„Premier“ lygoje – triuškinanti „Crystal Palace“ pergalė prieš „Arsenal“

Prieš 2 metus 154

Paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 31-ojo turo rungtynėse užfiksuota didžiulė staigmena.

Pastaruoju metu gerą formą demonstravęs Londono „Arsenal“ klubas triuškinančiu skirtumu 0:3 (0:2) nusileido „Crystal Palace“ ekipai.

Tai buvo antrasis „kanonierių“ pralaimėjimas per pastarąsias dešimt rungtynių.

„Arsenal“ į nokdauną buvo pasiųstas pačioje rungtynių pradžioje. 16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Jeanas-Philippe Mateta, o po 8 minučių dar vieną įvartį pridėjo Jordanas Ayew.

Mikelio Artetos auklėtiniai dar bandė atsitiesti, tačiau lemiamą smūgį sudavė Wilfriedas Zaha, 74-ąją minutę pelnęs trečiąjį įvartį ir nepalikęs šansų „Arsenal“ ekipai.

„Arsenal“ po pralaimėjimo iš ketvirtos vietos nukrito į penktąją. „Crystal Palace“ rikiuojasi devintoje pozicijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt