„Premier“ lygoje „Newcastle“ atėmė taškus iš lyderio „Arsenal“

Prieš 1 metus 51

Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujantis Londono „Arsenal“ klubas prarado pirmuosius taškus po penkių pergalių iš eilės.

Mikelio Artetos auklėtiniai namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su trečioje vietoje žygiuojančiu „Newcastle United“ klubu.

Kanonieriai dominavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau svečiai gynėsi pavyzdingai ir išplėšė tašką.

„Arsenal“ išlieka pirmoje vietoje ir turi 8 taškų pranašumą. „Newcatle“ nuo „Arsenal“ atsilieka 9 taškais.

Kitose rungtynėse pergalę rezultatu 3:0 (1:0) pasiekė ir su „Newcastle“ taškais susilygino „Manchester United“ klubas, namuose įrodęs pranašumą prieš „Bournemouth“.

23-ąją minutę savo antrąjį įvartį „Man Utd“ gretose pelnė Casemiro, 49-ąją minutę pranašumą padidino Luke`as Shaw, o galutinį tašką susitikimo pabaigoje padėjo Marcusas Rashfordas, pasižymėjęs ketvirtose rungtynėse iš eilės.