„Premier“ lygoje – dar viena „Chelsea“ bėda ir žemyn nugarmėjęs „Watford“

Prieš 2 metus 107

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos pirmosios ketverios 36-ojo turo rungtynės.

Trečiojo mačo ši eilės nesugebėjo laimėti Londono „Chelsea“ futbolininkai, savo aikštėje lygiosiomis 2:2 sužaidę su „Wolverhampton“ komanda.

Du R. Lukaku įvarčiai 56 ir 58 minutėmis leido „Chelsea“ užtikrintai pirmauti, tačiau mačo pabaigoje pergalė paleista iš rankų.

79-ąją minutę svečiams įvartį pelnė Trincao, o septintąją pridėto laiko minutę lygiąsias „Vilkams“ išplėšė C. Coady įvartis.

„Chelsea“ futbolininkams iki čempionato pabaigos liko sužaisti trejas rungtynes, per kurias komanda dr gali iškristi net iš pirmojo ketverto.

Londono „Crystal Palace“ ekipa rungtynėse namuose po vienintelio W. Zaha įvarčio nuo 11 metrų žymos 31-ąją minutę įveikė „Watford“ vienuolikę.

Šis pralaimėjimas lemia tai, kad „Watford“ ekipa ja nebeturi jokių vilčių išlikti „Premier“ lygoje ir po sezone leisis į žemesnį „Championship“ divizioną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt