Prancūzijos čempionato lyderių kaktomušoje – „Monaco“ akibrokštas PSG žvaigždynui

Prieš 1 metus 54

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate šeštadienį susitiko dvi šio sezono lyderės – Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Monaco“ ekipos. Šalies titanų mūšį rezultatu 3:1 gana netikėtai laimėjo ir stiprų pareiškimą į sostinę išsiuntė „Monaco“ futbolininkai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 4-ąją žaidimo minutę, kuomet tikslų smūgį atliko Aleksandras Golovinas. „Monaco“ nestabdė ir 18-ą minutę padvigubino savo pranašumą.

— Ligue 1 English (@Ligue1_ENG) February 11, 2023

Kamuolį į vartų tinklą paleido Wissamas Ben Yedderas.

Po šalto dušo atsigavę šio sezono lyderiai bandė grįžti į rungtynes ir po taiklaus Warreno Zaire-Emery smūgio 39-ą minutę atsilikimą sušvelnino.

Visgi šios rungtynės priklausė „Monaco“ klubui, kuris ir padėjo galutinį tašką mače.

Savo komandos didvyriu 45+1 minutę tapo ir dubliu pasižymėjo W. Yedderas.

Antrame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, o „Monaco“ šventė įsimintiną pergalę prieš PSG žvaigždyną.